Drukarnia - Opakowania dla farmacji, bielizny, koszul

Drukarnia Polistar to producent opakowań dla przemysłu farmaceutycznego i odzieżowego. Nasze pudełka na leki mogą być poddawane tłoczeniu czcionką Braille’a. Nadają się do automatycznych linii pakujących. Są precyzyjnie wykonane, wytrzymałe i skutecznie zabezpieczają zawartość przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dla uatrakcyjnienia kartonu polecamy szeroki wybór metod uszlachetniania druku. Wykonujemy m.in. hotstamping, tłoczenie wypukłe i wklęsłe, foliowanie (mat, połysk, silk, struktura), lakierowanie UV i inne.

W naszej drukarni wykonujemy również opakowania do ubrań – w szczególności do koszul i na bieliznę. Są to pudełka z litego kartonu o gramaturach od 200 do 350 g, z różnymi opcjami uszlachetnienia i możliwością wklejania okienek foliowych. Starannie wyprodukowane opakowanie przykuwa uwagę klienta i korzystnie wpływa na wizerunek marki.

Opakowania dla farmacji

Nasza technologia klejenia pozwala produkować opakowania do 3 punktów klejowych. Tłoczenie czcionki Braille’a odbywa się podczas klejenia pudełka, co gwarantuje odpowiednią czytelność zapisu. Kartoniki dla farmacji naszej produkcji są przystosowane do automatycznych linii pakujących. Dysponujemy wieloma sprawdzonymi technikami, które mają zastosowanie przy zabezpieczaniu, znakowaniu i uszlachetnianiu kartonu, m.in.:

  • lakierowanie przy użyciu lakierów uszlachetniających m.in. UV
  • laminowanie folią matową i błyszczącą, strukturalną oraz silk
  • hotstamping
  • tłoczenia wklęsłe i wypukłe, w tym tłoczenie znaków Braille’a zgodnie z normą unijną
  • wklejanie okienek foliowych
 

Opakowania dla przemysłu odzieżowego

Nasza drukarnia wykonuje również pudełka kartonowe dla branży odzieżowej z litego kartonu o gramaturach 200-350g. Podobnie jak w przypadku opakowań do leków poprzez użycie laminowania, lakierowania UV, wytłaczania i hot stampingu staramy się aby twój produkt prezentował się jeszcze ciekawiej. Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie zarówno kilkucentymetrowe pudełeczko na guzik jak i okazałe pudełko koszulowe.


 
FSC_C185483_Promotional_with_text_Landscape_WhiteOnGreen_r_t1JzIf

Certyfikat FSC

W odpowiedzi na potrzeby klientów w 2023 roku wdrożyliśmy

certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).

FSC® (Forest Stewardship Council®) to międzynarodowa organizacja non-profit określająca standardy odpowiedzialnej gospodarki leśnej z uwzględnieniem aspektów ekologicznych, ekonomicznych i społecznych. Charakterystyczne zielone logo na produkcie gwarantuje, że surowiec użyty w jego produkcji pochodzi z certyfikowanego łańcucha dostaw (FSC® COC – od momentu pozyskania przez produkcję i transport po sprzedaż), a jego producent przestrzega dobrych praktyk określonych w wymaganiach FSC®.