Etykiety
6 marca 2011
Price Optimisation Software – How it Can Change Your Business
17 września 2020

Materiały reklamowe

flyer1Ulotki i foldery to popularna i niedroga metoda docierania do szerszego grona odbiorców. Dobrze zaprojektowane i wykonane materiały reklamowe jak gazetki, ulotki czy foldery, oprócz informacji ofertowych pozwolą zbudować wizerunek firmy oraz jej świadomość wśród potencjalnych konsumentów. Ze względu na duże możliwości jakie zapewnia druk offsetowy pomagamy dobrać odpowiedni format i gramaturę papieru dla Twojej ulotki bądź folderu. Podczas druku materiałów reklamowych nie trzymamy się sztywno formatów ani gramatur papieru, jesteśmy otwarci na Twoją inwencję. Dla ułatwienia prezentujemy kilka popularnych i optymalnych formatów.

Ulotki DL, A5 i A6

Jedną ze standardowych pozycji materiałów reklamowych są ulotki formatu A5 lub A6, drukowane na papierze kredowym 150g. Możliwy jest druk jednostronny lub obustronny. Przy wysokich nakładach, ulotki te charakteryzują się stosunkowo niską ceną jednostkową. Możliwy druk jedno lub dwustronny. Optymalne nakłady 5000 i więcej.

Ulotki formatu A3 / A4 składane na 2 lub 3 części albo na pół

Ulotki formatu A3/A4 – składane na 3 części lub na pół stanowią atrakcyjną formę reklamy i pozwalają na szersze i bardziej szczegółowe przedstawienie oferty. Wybór sposobu łamania tych materiałów (na 3 składanej do środka lub w harmonijkę czy na pół) najczęściej jest uzależniony od charakteru samej ulotki i prezentowanej w niej treści. Standardowo ulotki te drukowane są na papierze kredowym o gramaturze od 100 do 170g i drukowane w pełnym kolorze CMYK. Optymalne nakłady 2000 i więcej.
clearskin

Foldery

Dość popularnym formatem folderu jest A4, zawierający kilka lub kilkanaście stron. Często stosuje się dowolne wielkości, wszystko zależy od rodzaju i ilości materiału który chcemy zawrzeć w folderze. Wszelkie metody uszlachetniania tj. foliowania błyskiem lub matem, wybiórczego lakierowanie UV mogą podnieść atrakcyjność tego materiału reklamowego i co najważniejsze zainteresować Twojego klienta. Przy tego typu pracach stosuje się zadruk w pełnym kolorze tj. 4+4. Optymalne nakłady 2000 i więcej.

temarko2

tautropfen2

borlind1

Teczki

Teczki firmowe są doskonałym rozwiązaniem, które pozwala zebrać i zaprezentować różne firmowe materiały, pisma, literaturę fachową itp.
Z reguły wykonujemy je z kartonu dwustronnie bielonego (250-300g) lub kredy 300-350g). Awers teczki powleczony folią błyszczącą lub matową ew. lakierem offsetowym lub UV (folia znacznie przedłuża „żywotność” teczki). Możliwość zadruku od 1 do 4 kolorów, przy pełnym zadruku dwustronnym proponujemy wykonanie teczki z kredy 300 lub 350g. Optymalne nakłady 1000 i więcej.

Oferujemy naszym Klientom między innymi:

  • Broszury
  • Plakaty
  • Papiery firmowe
  • Plenary (biuwary)
  • Notesy

Jeśli poszukują Państwo miejsca w Łodzi, w którym mogliby wydrukować ciekawe materiały promocyjne, a jednocześnie nie chcą przeznaczać na ten cel ogromnych sum, warto skorzystać z naszej oferty. Drukarnia Polistar to połączenie profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia oraz wyjątkowo atrakcyjnych cen.

Komentarze są wyłączone.